
HYNBYZJ 2个H7 H4 LED Canbus汽车大灯灯泡,9054 CSP芯片,兼容H1 H9 H11 HB3 9005 9006 HB4 9012 HIR2 LED汽车前大灯雾灯,6000K
SKU: sq260414231395320281680
Price and availability
起價
NT$649
款式:
A
顏色
白色
插頭類型
H1
H11
H7
9006
9005
H4
9012
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

起價
白色
H1
H11
H7
9006
9005
H4
9012
| Material | Aluminum Alloy |
| Batteries Included | No |
| Power Supply | Car Charger |
| Features | Removable |
| Lamp Life | >50000Hrs |
| Style Type | A |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | >100W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq260414231395320281680 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.