- Video









HYNBYZJ 2个电源适配器,适用于24V LED卡车大灯,H11 LED、H7 LED灯、H1 LED、24V大灯、H4 24V卡车9012 LED灯泡、9005 HB3、9006 HB4 LED卡车灯
SKU: sq260513230471457830254
Price and availability
起價
NT$648
款式:
A
顏色
6000K 白色
插頭類型
H1
H11
H7
9006
9005
H4
9012
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護
起價
6000K 白色
H1
H11
H7
9006
9005
H4
9012
| Material | Aluminum |
| Power Supply | Car Charger |
| Style Type | A |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | >100W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq260513230471457830254 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.