
二合一电动女士泳衣修剪器,防水双头电动剃须刀,私密部位脱毛工具,适合敏感女性肌肤
SKU: sb260206134137944284003
Price and availability
NT$261
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Color | Purple |
| Type | Women Body Hair Trimmer |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| 電壓 | 3.7 V |
| 長度 | 17.5 cm |
| 寬度 | 6.5 cm |
| 高度 | 4 cm |
| SKU | sb260206134137944284003 |
Brand Name: HYUNDAI
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/Hyundai-sc-014434777.html
Quality: 3087110 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.