Author: s***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Nice machine good quality
顏色: 紫羅蘭色
尺寸: 均碼

| Material | ABS |
| Occasion | Home |
| Color | Violet Purple |
| Type | Women Body Hair Trimmer |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| 電壓 | 5 V |
| 長度 | 15.6 cm |
| 寬度 | 3.1 cm |
| 高度 | 4.3 cm |
| SKU | sb251216155484217364715 |
Brand Name: HYUNDAI
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/Hyundai-sc-014434777.html
Quality: 1121430 people said the quality is very good!
Author: s***5
Date:
Review: Nice machine good quality
顏色: 紫羅蘭色
尺寸: 均碼
Author: N***R
Date:
Review: Looks exactly like the pictures yet to use
顏色: 乾枯玫瑰色
尺寸: 均碼
Author: s***s
Date:
Review: لسه ما جربته لكن مبدأيا كويس ووزنه خفيف
顏色: 紫羅蘭色
尺寸: 均碼
Author: D***l
Date:
Review: The item quality is amazing and beautiful, I love it
顏色: 乾枯玫瑰色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.