Author: p***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Greta quality and is the best electric shaver that I bought
顏色: 粉色
尺寸: 均碼

| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Color | Pink |
| Type | Women Body Hair Trimmer |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| 電壓 | 3.7 V |
| 長度 | 17.5 cm |
| 寬度 | 6.6 cm |
| 高度 | 4 cm |
| SKU | sb260203113701139302082 |
Brand Name: HYUNDAI
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/Hyundai-sc-014434777.html
Quality: 2605357 people said the quality is very good!
Author: p***1
Date:
Review: Greta quality and is the best electric shaver that I bought
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: n***1
Date:
Review: I wanted the Dark Blue one. Nice
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: k***6
Date:
Review: Perfecto, la calidad es muy buena. Tal cual como la foto
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: M***”
Date:
Review: تجنن عجبتني مره وفيها راسين
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.