
全新
现代无线加热直发梳。温和呵护,Type-C充电,轻巧便携,轻松造型。
SKU: sb260420101100094344161
Price and availability
NT$289
顏色
白色
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

白色
| Material | ABS |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| What it's for | Straight |
| Who it's for | Fine Hair |
| 長度 | 20.5 cm |
| 寬度 | 5 cm |
| 高度 | 4.5 cm |
| SKU | sb260420101100094344161 |
Brand Name: HYUNDAI
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/Hyundai-sc-014434777.html
Quality: 5443173 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.