- Video










13x4蕾丝前额栗棕色渐变螺旋卷波浪波波头假发,预剪预漂预拔毛,3D圆顶透气帽,Unice女士假发
SKU: sb260508163674434371120
Price and availability
NT$2,083
假髮密度&蕾絲面積
150Density 12*3.5
假髮長度
12 Inch
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護
150Density 12*3.5
12 Inch
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Rooted & Ombre |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | SNATURAL/33 |
| Type | Bob Lace Wigs |
| Human Hair Origin | Brazilian Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Wigs Design | Short Wigs |
| Heat Tolerence | 200 |
| Curl | Loose Wave/Loose Body |
| Lace Color | Transparent |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| 淨重 | 142 g |
| 頭圍 | 55 cm |
| 長度 | 30 cm |
| SKU | sb260508163674434371120 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.