Author: a***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 易穿戴: Good
顏色: 黑色
26 inch
| Composition | 100% Polyester |
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Lace Front Wigs |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| Lace Area | 13*4 |
| 淨重 | 253 g |
| 長度 | 65 cm |
| 頭圍 | 57 cm |
| SKU | sb2401041006356995 |
Author: a***4
Date:
Review: 易穿戴: Good
顏色: 黑色
Author: 春***風
Date:
Review: 頭髮很順👍👍👍
顏色: Dark Brown
Author: m***7
Date:
Review: soft, easy to style🔥 Long and comfortable
顏色: Dark Brown
Author: t***b
Date:
Review: Darker then I thought,but love love love it soooooo much
顏色: Dark Brown
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.