Author: y***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 十分時尚美麗也好穿戴
顏色: 棕色

30 inch
| Composition | 100% Polyester |
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black |
| Type | Lace Front Wigs |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Extra Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 80 |
| Lace Area | 13*4 |
| 淨重 | 296 g |
| 長度 | 75 cm |
| 頭圍 | 57 cm |
| SKU | sb2408020902117147 |
Author: y***0
Date:
Review: 十分時尚美麗也好穿戴
顏色: 棕色
Author: H***y
Date:
Review: 💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕
顏色: 黑色
Author: H***y
Date:
Review: คุณภาพลูกไม้: 💗💗💗💗💗💗💗💗💗
顏色: 金色
Author: l***r
Date:
Review: Value for money: this is the best hair I have gotten from shine so far
顏色: 彩色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.