Author: 8***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: CP值高: 讚讚讚讚讚讚讚讚讚讚
顏色: 彩色

34 inch
| Composition | 100% Polyester |
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Lace Front Wigs |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Extra Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 80 |
| Lace Area | Other |
| 淨重 | 278 g |
| 長度 | 85 cm |
| 頭圍 | 57 cm |
| SKU | sb2407103862503664 |
Author: 8***0
Date:
Review: CP值高: 讚讚讚讚讚讚讚讚讚讚
顏色: 彩色
Author: 苡***g
Date:
Review: Very satisfied with the product! The texture is very good:)
顏色: 彩色
Author: s***o
Date:
Review: 以為會很好看⋯⋯結果有點可惜
顏色: 彩色
Author: V***a
Date:
Review: 與圖片相符,質量很不錯!
顏色: 彩色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.