Author: 安***安
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 非常喜歡我很愛下次有機會回購愛了
顏色: 挑染粉色

26 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Pink Highlight |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 310 g |
| 長度 | 66 cm |
| 頭圍 | 54 cm |
| SKU | sb2411270303434743 |
Author: 安***安
Date:
Review: 非常喜歡我很愛下次有機會回購愛了
顏色: 挑染粉色
Author: h***0
Date:
Review: Eastvt wear,the colour os beautiful
顏色: 挑染粉色
Author: c***t
Date:
Review: 商品品質,顏色,外型都跟照片與說明一樣,也與網站展示的沒有差異。Shien真的是一個非常值得信賴(以我買了數十次的購物經驗,從來沒有缺漏件,商品也都很快就寄送到達),可以安心購物,商品都物超所值的好網站,已經非常習慣在上面購買幾乎是八成以上的生活用品了。
顏色: 挑染粉色
Author: l***4
Date:
Review: 非常好看又好漂亮非常漂亮喜歡也很好穿也很舒適
顏色: 挑染粉色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.