Author: s***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: CP值高: ok 易穿戴: ok
顏色: Light Brown
12 Inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Light Brown |
| Type | Wigs With Hat |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Water Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 80 |
| 淨重 | 150 g |
| 長度 | 30 cm |
| 頭圍 | 56 cm |
| SKU | sb2402212555129576 |
Author: s***7
Date:
Review: CP值高: ok 易穿戴: ok
顏色: Light Brown
Author: a***9
Date:
Review: 波浪假髮帽顏色漂亮造型也不錯
顏色: Light Brown
Author: r***a
Date:
Review: So satisfied for my purchases 😘
顏色: Dark Brown
Author: E***S
Date:
Review: Value for money: very good quality Easy to wear: easy to use Hairstyle stylishness: stylish for less
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.