
Hatteker 1件装二合一女士电动剃毛器,适用于私密部位和腋下,带数字显示多功能脱毛修剪器
SKU: sb260417165226284532503
Price and availability
NT$273
尺寸
USB
顏色
粉色
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

USB
粉色
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Type | Hair Removal Device |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| 電壓 | 5 V |
| 長度 | 17.5 cm |
| 寬度 | 16 cm |
| 高度 | 5.5 cm |
| SKU | sb260417165226284532503 |
Brand Name: Hatteker
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/Hatteker-sc-0141978062.html
Quality: 2526644 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.