
1件装四合一女士多功能脱毛器,包括比基尼/腋下毛发修剪器、电动剃须刀和足部磨毛器
SKU: sb260401143905924238188
Price and availability
NT$433
尺寸
USB
顏色
白色
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

USB
白色
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Type | Hair Removal Device |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| 電壓 | 5 V |
| 長度 | 24.8 cm |
| 寬度 | 20.2 cm |
| 高度 | 6.4 cm |
| SKU | sb260401143905924238188 |
Brand Name: Hatteker
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/Hatteker-sc-0141978062.html
Quality: 9669793 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.