
1件装女士6合1电动脱毛器,多功能剃须刀,私密部位毛发修剪器套装
SKU: sb260407103390757721120
Price and availability
NT$512
尺寸
USB
顏色
白色
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

USB
白色
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Type | Hair Removal Device |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| Charger Certification | CE |
| 電壓 | 5 V |
| 長度 | 23 cm |
| 寬度 | 21.5 cm |
| 高度 | 6.5 cm |
| SKU | sb260407103390757721120 |
Brand Name: Hatteker
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/Hatteker-sc-0141978062.html
Quality: 6538854 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.