Author: f***r
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Beautiful and wonderful
顏色: 白色
尺寸: USB
USB
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Features | Waterproof |
| Color | White |
| Type | Women Body Hair Trimmer |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| 電壓 | 5 V |
| 長度 | 19.3 cm |
| 寬度 | 13.3 cm |
| 高度 | 5.8 cm |
| SKU | sb251110326617333949 |
Brand Name: Hatteker
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/Hatteker-sc-0141978062.html
Quality: 9153112 people said the quality is very good!
Author: f***r
Date:
Review: Beautiful and wonderful
顏色: 白色
尺寸: USB
Author: g***l
Date:
Review: Wooowwwwwwwwwwwwwwwwww
顏色: 白色
尺寸: USB
Author: f***n
Date:
Review: bsbsbbsbsbsbsbsbbssbbbsb
顏色: 白色
尺寸: USB
Author: M***I
Date:
Review: A good product, Would definitely recommend it for others.
顏色: 白色
尺寸: USB
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.