
Healing & Soothing Mask 56 g
SKU: sb251216151779646303376
Price and availability
NT$478
淨含量
60g
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

60g
| Color | White |
| Type | Cream Masks |
| Skin Type | All Skin Types |
| Benefits | Fragrance-Free |
| Effect | Hydrating |
| 高度 | 5.8 cm |
| 寬度 | 5.6 cm |
| 長度 | 5.6 cm |
| 淨重 | 101 g |
| 淨容量 | 56 ml |
| SKU | sb251216151779646303376 |
Brand Name: Mario Badescu
Quality: 3599034 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.