
全新
心形蝴蝶结棉花糖气垫BB霜美妆蛋,两用美妆工具
SKU: sb260417153981533581315
Price and availability
NT$57
規格
粉紅色(5件套裝)
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

粉紅色(5件套裝)
| Composition | 100% Viscose |
| Material | Latex |
| Color | Multicolor |
| Type | Makeup Puff and Sponge Storage |
| 高度 | 1.2 cm |
| 寬度 | 3.5 cm |
| 長度 | 3.3 cm |
| SKU | sb260417153981533581315 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.