Author: s***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 耶商品很棒超級可愛我很喜歡下次會回購
顏色: 白色

長方形
| Material | Glass |
| Color | White |
| Type | Pocket Mirror |
| Festivals | New Year |
| Shapepattern | Square |
| 高度 | 1 cm |
| 長度 | 9.5 cm |
| 寬度 | 6.1 cm |
| SKU | sb2404161450471408 |
Author: s***7
Date:
Review: 耶商品很棒超級可愛我很喜歡下次會回購
顏色: 白色
Author: k***4
Date:
Review: 非常非常非常非常非常棒!
顏色: 白色
Author: l***z
Date:
Review: 中規中矩
顏色: 白色
Author: l***2
Date:
Review: 商品CP值非常高,和照片一致
顏色: 白色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.