Author: d***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very nice and same as the picture
顏色: 白色
起價
H1
H3
H7
9006
9005
H4
/H9/H11
| Material | Aluminum |
| Color | White |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 55W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq25051466635118464 |
Brand Name: Heyword
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/Heyword-sc-0144648585.html
Quality: 9798272 people said the quality is very good!
Author: d***0
Date:
Review: very nice and same as the picture
顏色: 白色
Author: c***d
Date:
Review: Very good quality i like it
顏色: 白色
Author: u***a
Date:
Review: thank youu sheinnnnnnnnn
顏色: 白色
Author: u***a
Date:
Review: thank youu sheinnnnnnnnn
顏色: 白色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.