Author: s***璇
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 完整無異常,但看起來就是塑膠很廉價,感覺容易壞
顏色: 綠色
尺寸: 1Pc 3.5mm 黑

起價
均碼
1Pc 3.5mm 黑
1Pc 3.5mm 白
1Pc 3.5mm 紅
1Pc 3.5mm 藍
1Pc Type-C 黑
1Pc Type-C 綠
1Pc Type-C 白
1Pc Type-C 紅
1Pc Type-C 藍
3.5mm+Type-C綠
3.5mm+Type-C黑
3.5mm+Type-C紅
3.5mm+Type-C藍
3.5mm+Type-C白
2pcs黑藍typeC
3pcs黑白紅3.5mm
3pcs黑紅綠3.5mm
5Pcs 3.5mm
3pcs綠黑藍3.5mm
| Material | ABS |
| Driver Unit | 14.2mm |
| Ear Coupling Style | In-ear (Insert) |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Color | Green |
| Function | Volume Control |
| Interface | Type C |
| Batteries Included | No |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Type | In-ear |
| Water Resistance Level | No Waterproof |
| Noise Cancelling | None |
| Headphones Jack | 3.5 mm |
| SKU | se2406082972283233 |
Author: s***璇
Date:
Review: 完整無異常,但看起來就是塑膠很廉價,感覺容易壞
顏色: 綠色
尺寸: 1Pc 3.5mm 黑
Author: 6***2
Date:
Review: 音質可,重點是價格很優,物流也比預定的快很多!
顏色: 綠色
尺寸: 3pcs綠黑藍3.5mm
Author: y***n
Date:
Review: 不想用藍芽用這組聽音樂,很方便,音質很好
顏色: 綠色
尺寸: 1Pc 3.5mm 紅
Author: a***t
Date:
Review: 可愛
顏色: 綠色
尺寸: 1Pc 3.5mm 紅
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.