Author: J***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: CP值高: 高 易穿戴: 很容易 佩戴舒适: 很舒服 髮型時尚度: 很好看
顏色: 灰色
14 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Green |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Festival |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 188 g |
| 長度 | 35.5 cm |
| 頭圍 | 53-58 cm |
| SKU | sb2501080555959030 |
Author: J***a
Date:
Review: CP值高: 高 易穿戴: 很容易 佩戴舒适: 很舒服 髮型時尚度: 很好看
顏色: 灰色
Author: t***e
Date:
Review: great wig nice color
顏色: 綠色
Author: g***0
Date:
Review: Love this love the colour fits well but like longer hair better.
顏色: 綠色
Author: j***y
Date:
Review: كل اشياء شي ان تجنن … انصح فيهااااا
顏色: 灰色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.