
High Quality 28 "Natural Fashion Brown Ombre Synthetic Wig With Long Curly Hair Without Bangs For Women's Daily Gatherings Christmas Weddings
SKU: sb25042862156426887
Price and availability
NT$469
假髮長度
28 inch
尺寸指南
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

28 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Brown Ombre |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 250 g |
| 長度 | 70 cm |
| 頭圍 | 53-58 cm |
| SKU | sb25042862156426887 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.