
高品质时尚渐变金色短卷假发 - 部分纤维接发
SKU: sb260415135141002332571
Price and availability
NT$257
假髮長度
12 Inch
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

12 Inch
| Composition | 100% Polyester |
| Material | High Temperature Fiber |
| Color | Mocha Brown |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Heat Tolerence | 150 |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| 長度 | 37 cm |
| 寬度 | 34 cm |
| 直徑 | 18 cm |
| 淨重 | 180 g |
| SKU | sb260415135141002332571 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.