
Huile Prodigieuse Multi-Purpose Dry Oil 50 ML
SKU: sb25021830429480225
Price and availability
NT$430
尺寸
50 ml
尺寸指南
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

50 ml
| Material | Glass |
| Skin Type | Dry |
| Color | Clear |
| Specification | Home Size |
| Scent | Fruity |
| Effect | Moisturizing |
| 長度 | 7 cm |
| 寬度 | 3 cm |
| 高度 | 10 cm |
| 淨重 | 50 g |
| 淨容量 | 50 ml |
| SKU | sb25021830429480225 |
Brand Name: Nuxe
Quality: 683516 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.