Author: t***d
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Nice , very satisfied
顏色: 彩色
尺寸: 均碼


| Material | ABS |
| Color | Multicolor |
| Texture | Cream |
| Finish | Glossy |
| 長度 | 6.5 cm |
| 寬度 | 6.55 cm |
| 高度 | 4 cm |
| 淨重 | 3.5 g |
| SKU | sb25052736039033400 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: 優質、創新、實惠。 SHEGLAM 只與最好的供應商和製造商合作,以合理的價格提供高品質的化妝品。 對我們來說,美麗是一種權利。
Quality: 6598413 people said the quality is very good!
Author: t***d
Date:
Review: Nice , very satisfied
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: r***d
Date:
Review: مممتتتتتااااز جدا وو الكواليتي مرتبة ورووووعة جدا
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: z***y
Date:
Review: Cute long lasting and cute and its glossy 💕💕💬💬💬
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: c***4
Date:
Review: So good and hydrating
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.