
全新
IHR-01 可充电女士脱毛器,独特双速设计,干湿两用电动剃须刀,IPX7 级防水,Type-C 快速充电,LED 显示屏,适用于修剪腿部、身体和比基尼部位的毛发。
SKU: sb260428141497719905503
Price and availability
NT$595
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Color | White |
| Type | Hair Removal Device |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| 電壓 | 5 V |
| 長度 | 15 cm |
| 寬度 | 4 cm |
| 高度 | 8 cm |
| SKU | sb260428141497719905503 |
Brand Name: itel
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/itel-sc-0141883865.html
Quality: 6419349 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.