Author: g***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: حبيييت حيل حلو وايد وايد وايد وايد وايد وايد وايد وايد وايد وايد وايد وايد وايد
顏色: 藍色

128GB
8GB
| Material | Aluminum Alloy |
| Batteries Included | Yes |
| Screen Resolution | 2360x1488 |
| Color | Dark Grey |
| Screen Size | 11" |
| Operating System | iPadOS |
| CPU Brand | Apple |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 7000-7999mAh |
| Network | None |
| SKU | se2408318811907481 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 9700475 people said the quality is very good!
Author: g***6
Date:
Review: حبيييت حيل حلو وايد وايد وايد وايد وايد وايد وايد وايد وايد وايد وايد وايد وايد
顏色: 藍色
Author: t***2
Date:
Review: 大変丁寧な配送で素晴らしい!迅速に届いて大変助かりましま。
顏色: 金色
Author: f***9
Date:
Review: حلوو
顏色: 深灰色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.