
全新
现货透明拉链化妆包,防水手持化妆袋,适合旅行、商务、浴室及男女通用
SKU: sb260511142343044487127
Price and availability
NT$104
規格
1PC
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

1PC
| Material | Polyvinyl Chloride |
| Closure Type | Zipper |
| Color | Clear |
| Shapepattern | Square |
| Features | Portable |
| Festivals | Christmas |
| Batteries Included | No |
| 高度 | 9 cm |
| 長度 | 24 cm |
| 寬度 | 20 cm |
| SKU | sb260511142343044487127 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.