
JBL LIVE 770NC 自适应主动降噪蓝牙耳机,包耳式 HiFi 无线耳机
SKU: se25091073688774047
Price and availability
NT$4,812
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

| Material | ABS |
| Model | JBL Live 770NC |
| Pattern Type | Cartoon |
| Color | Rose Gold |
| Driver Unit | 40mm |
| Ear Coupling Style | Over-Ear |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Scenes | Sport |
| Noise Cancelling | Active Noise Cancellation |
| Wireless Property | Wireless |
| Features | Volume Control |
| Interface | 3.5mm |
| Compatible Devices | Laptop |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Connectivity Technology | Wireless |
| Earcup Style | Semi-open-back |
| Microphone Type | Dynamic Microphone |
| SKU | se25091073688774047 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.