Author: s***i
Date:
Review: 🥰🥰🥰🥰🥰🥰❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
顏色: 藍色
尺寸: 均碼

| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Color | Pink |
| Type | Women Body Hair Trimmer |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| 電壓 | 3.7 V |
| 長度 | 16.7 cm |
| 寬度 | 3.3 cm |
| 高度 | 3.2 cm |
| SKU | sb260313170561604765667 |
Brand Name: JMMO
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/JMMO-sc-01485775.html
About: 最新技術:尋找! 查找您對當前技術的所有痴迷,從藍牙耳機到揚聲器、風扇、流行的美容小工具等等!
Quality: 7218719 people said the quality is very good!
Author: s***i
Date:
Review: 🥰🥰🥰🥰🥰🥰❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
顏色: 藍色
尺寸: 均碼
Author: d***a
Date:
Review: this is awesome!!!! loved it so much
顏色: 藍色
尺寸: 均碼
Author: l***a
Date:
Review: Excelente! É rápido e indolor. Depilei uma parte da coxa para testar e os pelinhos ficam super minúsculos. Não fere nem irrita.
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: J***C
Date:
Review: Chegou tudo certinho Material razoável parece que vai durar Ele funciona bem para essa finalidade
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.