Author: i***z
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 可愛可愛實用實用非常好看
顏色: 白色
尺寸: 均碼

| Material | Latex |
| Pattern Type | Graphic |
| Power Supply | None |
| Color | White |
| Type | Moisturizing Gloves |
| Batteries Included | No |
| 長度 | 18 cm |
| 寬度 | 10 cm |
| 高度 | 1 cm |
| SKU | sb2305298105018181 |
Author: i***z
Date:
Review: 可愛可愛實用實用非常好看
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: s***1
Date:
Review: 拿來切蒜頭用 超方便手也不會臭臭的
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: j***t
Date:
Review: 非常好用的好物很喜歡
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: b***b
Date:
Review: Buena protección para quienes delicado de las manos
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.