
Lenovo ThinkPad X9 14 Gen 1 14.0" Intel Core Ultra 7 268V 32GB Memory 1TB SSD Windows 11 Pro 21QA0006US
SKU: se260317162441151188307
Price and availability
NT$71,296
插頭(電壓):
美規A型插(110-127V)
顏色
黑色
顯卡
Intel Arc Series
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

黑色
Intel Arc Series
| Plug(Voltage) | US A Type Plug(110-127V) |
| Condition | New |
| Brand | Lenovo |
| Screen Size Range | 14" - 14.9" |
| Screen Size | 14.0" |
| Screen Resolution | 1920 x 1200 |
| CPU Family | Other |
| Operating System | Windows 11 |
| GPU Memory | Shared Memory |
| Touchscreen | No |
| Power Supply | Power Adapter |
| SKU | se260317162441151188307 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.