
Lenovo 二手電腦 ThinkPad L13 i5-10210 8G運作記憶體 256G SSD 13.3 吋 FHD 螢幕 四核心八執行緒處理器 14 小時長續航力 95新輕薄商務辦公室程式設計學生本(不含電源供應器)
SKU: se260424110950897392084
Price and availability
NT$8,197
內存容量
256GB
處理器
Intel Core i5
尺寸指南
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

256GB
Intel Core i5
| Material | ABS |
| Model | Lenovo ThinkPad L13 |
| Features | None |
| Condition | Used - Good |
| Additional installation costs | Not Applicable |
| Color | Black |
| Brand | Lenovo |
| Screen Size Range | 12" - 13.9" |
| Screen Size | 13.3" |
| Screen Resolution | 1920 x 1080 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Family | Core i5 |
| CPU Generation | 10th Gen |
| GPU Brand | Intel |
| GPU Model | Intel Integrated |
| Wireless Communication Technology | Bluetooth |
| Operating System | Windows 10 |
| Laptop Type | Ultrathin Laptops |
| GPU Memory | Shared Memory |
| HDD Type | SSD |
| Memory Type | DDR4 |
| Screen Refresh Rate | 60Hz |
| Touchscreen | No |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3481 |
| SKU | se260424110950897392084 |
Brand Name: Lenovo
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/Lenovo-sc-014138194.html
About: 聯想是一家成立於中國的全球科技公司,業務遍及 180 個市場。 著眼全球發展,聯想在業界建立了多元化的企業文化和運營模式,服務全球超過10億用戶。 作為科技行業值得信賴的全球領導者,聯想幫助客戶掌握明天的技術並改變今天的世界。
Quality: 1599027 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.