Author: s***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Value for money: it’s perfect and just like the photo
顏色: 淺藍色

12 Inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Baby Blue |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Water Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 170 g |
| 長度 | 30 cm |
| 頭圍 | 53-58 cm |
| SKU | sb251224172519418408842 |
Author: s***0
Date:
Review: Value for money: it’s perfect and just like the photo
顏色: 淺藍色
Author: s***e
Date:
Review: Really cute love love love
顏色: 淺藍色
Author: M***l
Date:
Review: me encanta como luce que bonito
顏色: 淡紫色
Author: m***4
Date:
Review: Me encanta este estilo de peluca, es hermosa
顏色: 淺藍色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.