Author: A***l
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 包裝尚可、材質厚實,沒有色差,物流變慢了。
顏色: 寶藍色
28 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Button Mesh Hat |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 270 g |
| 長度 | 71 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb2304263634436795 |
Author: A***l
Date:
Review: 包裝尚可、材質厚實,沒有色差,物流變慢了。
顏色: 寶藍色
Author: v***1
Date:
Review: 戴起來和圖片一樣,瀏海蠻容易梳理
顏色: 寶藍色
Author: h***y
Date:
Review: 商品如網站描述,品質超乎預期,值得購買
顏色: 黑色
Author: i***2
Date:
Review: CP值高: 非常好 易穿戴: 非常好 佩戴舒适: 非常好👍
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.