Author: r***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: exactly the picture and fluffy😀😄👍❤️
顏色: 間色

22 inch
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Piano Color |
| Type | Bangs Wig |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 235 g |
| 長度 | 55 cm |
| 頭圍 | 58.5 cm |
| SKU | sb2303234824740437 |
Author: r***2
Date:
Review: exactly the picture and fluffy😀😄👍❤️
顏色: 間色
Author: n***y
Date:
Review: انتظرها تبدو جميلة انتظرها تبدو جميلة
顏色: 間色
Author: P***a
Date:
Review: U got style and it looks amazing.
顏色: 間色
Author: r***0
Date:
Review: ameiiiiiiiiiiiii apaixonada super recomendo, demorou um pouco mas valeu a pena ♥️♥️♥️♥️
顏色: 間色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.