Author: k***0
Date:
Review: Brushes are amazing. Very good quality.
顏色: 黑色
30pcs
| Material | ABS |
| Handle Material | ABS |
| Bristle Material | Nylon |
| Color | Black |
| Type | Makeup Brushes with Bag |
| Recommended Uses For Product | Face Makeup |
| 高度 | 2 cm |
| 寬度 | 19 cm |
| 長度 | 12 cm |
| SKU | sb2308263027782371 |
Brand Name: MAANGE
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/MAANGE-sc-0141884800.html
Quality: 4099447 people said the quality is very good!
Author: k***0
Date:
Review: Brushes are amazing. Very good quality.
顏色: 黑色
Author: t***8
Date:
Review: the brushes are great quality, they are thick and the bristles are densely packed. I thought 🤔 there were going to be bigger however I like them still because of the quality. I can't wait to use them🥰🥰🥰
顏色: 黑色
Author: m***4
Date:
Review: good quality and works well
顏色: 黑色
Author: m***n
Date:
Review: These are perfect, I love them so much, they are so soft and I will be buying more of them.
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.