Author: e***o
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I recieived mine and love it so much , it's just long enough ❤️
顏色: 黑色

20 inch
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black |
| Type | Wigs With Hat |
| Curl | Braiding |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 320 g |
| 長度 | 50 cm |
| 頭圍 | 56 cm |
| SKU | sb2304265851922296 |
Author: e***o
Date:
Review: I recieived mine and love it so much , it's just long enough ❤️
顏色: 黑色
Author: n***4
Date:
Review: the wig is so good but it was small for me , would request if they can have some extra sizes to choose from .
顏色: 棕色
Author: i***r
Date:
Review: looking good on me
顏色: 彩色
Author: t***a
Date:
Review: Nice wig buy it I recommend it
顏色: 彩色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.