Author: k***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 良い感じです。使いやすいです。
顏色: 彩色

棕色
| Material | Wood |
| Target Use Body Part | Whole Body |
| Color | Multicolor |
| Function | Massage |
| Type | Massage Annular |
| 長度 | 3 cm |
| 寬度 | 17 cm |
| 高度 | 3 cm |
| SKU | sb260416183989483964275 |
Author: k***8
Date:
Review: 良い感じです。使いやすいです。
顏色: 彩色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.