
OPPO A6 Plus 超亮陽光屏 45W閃充 6500mAh大電池長續航 抗摔耐用流暢
SKU: sw260424132453446632741
Price and availability
NT$9,928
機身內存
黑色8+256GB
粉紅色8+256GB
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

黑色8+256GB
粉紅色8+256GB
| Color | Multicolor |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | OPPO |
| Model | Oppo A6 Plus |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.5" |
| Wireless network technology | Wi-Fi 5 |
| Operating System | ColorOS 15.0 |
| Screen Type | OLED |
| Rear Camera | 50MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | Chinese Version |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 120 Hz |
| Cell Phone Resolution | 2800 x 1968 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 6000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | MediaTek |
| CPU Model | Dimensity 6300 |
| SKU | sw260424132453446632741 |
Brand Name: OPPO
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/Oppo-sc-014435493.html
Quality: 8768990 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.