
OPPO Reno14 新款oppo手機 oppo reno14 全網通5g手機 學生遊戲智慧型拍照手機 reno14 全球語言
SKU: sw260310135350505521677
Price and availability
NT$16,162
機身內存
黑色12+256GB
綠色12+256GB
人魚色12+256GB
人魚色12+512GB
日色12+256GB
人魚色16+256GB
日色16+256GB
日色12+512GB
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

黑色12+256GB
綠色12+256GB
人魚色12+256GB
人魚色12+512GB
日色12+256GB
人魚色16+256GB
日色16+256GB
日色12+512GB
| Color | Multicolor |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | OPPO |
| Model | Oppo Reno14 |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.59" |
| Wireless network technology | Wi-Fi 5 |
| Operating System | Android 15 |
| Screen Type | OLED |
| Rear Camera | 50MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | Chinese Version |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 120 Hz |
| Cell Phone Resolution | 1080*2412 |
| Video Capture Resolution | 4K |
| Phone Battery Capacity | 6000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | MediaTek |
| CPU Model | Dimensity 8350 |
| SKU | sw260310135350505521677 |
Brand Name: OPPO
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/Oppo-sc-014435493.html
Quality: 7735739 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.