- Video












渐变色24英寸中分长卷发假发,优雅时尚,适合女性佩戴,采用耐热合成纤维机织而成,适合日常佩戴、旅行、派对和节日场合,是送给女孩的理想节日礼物。
SKU: sb260313143357035646228
Price and availability
NT$340
假髮長度
24 inch
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護
24 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Gray Ombre |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Curly Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 265 g |
| 長度 | 60 cm |
| 頭圍 | 53-58 cm |
| SKU | sb260313143357035646228 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.