
PRITOM 儿童幼儿平板电脑,四核,7 英寸儿童平板电脑,带 WiFi,32GB ROM,2GB RAM,双摄像头,儿童幼儿平板电脑,家长控制,教育学习儿童平板电脑带外壳(不含适配器)
SKU: se2409256678192992
Price and availability
NT$1,344
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

| Material | PC |
| Batteries Included | Yes |
| Features | None |
| Color | Orange |
| Brand | Others |
| Screen Size Range | 7.1"-8.9" |
| Screen Size | 7.0" |
| Screen Resolution | 1024 x 600 |
| CPU Brand | Unisoc |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android |
| Cell Capacity | under 4000mAh |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3481 |
| SKU | se2409256678192992 |
Brand Name: PRITOM
Quality: 6868743 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.