Author: k***d
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very Good
顏色: 灰色

64GB
128GB
256GB
4GB
8GB
| Material | Aluminum Alloy |
| Batteries Included | Yes |
| Display Type | IPS LCD |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Grey |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android |
| CPU Brand | MTK |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3480 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se25061045050537777 |
Author: k***d
Date:
Review: Very Good
顏色: 灰色
Author: t***7
Date:
Review: Good product perfect for kids
顏色: 藍色
Author: a***6
Date:
Review: It's very beautiful and good quality so cute
顏色: 灰色
Author: t***1
Date:
Review: شكرا شي ان استلمتو اليوم نفس الصورة جدا جميل شكككككككككككككككرا بحبكم شكراااااا شكرا شكرا شكرا
顏色: 藍色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.