Author: z***2
Date:
Review: 還不錯
顏色: 紫色
64GB
128GB
256GB
4GB
8GB
| Material | Aluminum Alloy |
| Batteries Included | Yes |
| Display Type | OLED |
| Features | Supports USB OTG |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Silver |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android |
| CPU Brand | MTK |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3480 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se25061255128755145 |
Brand Name: Qetupa
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/Qetupa-sc-0145102612.html
Quality: 3877557 people said the quality is very good!
Author: z***2
Date:
Review: 還不錯
顏色: 紫色
Author: a***9
Date:
Review: dengan harga segitu oke siii buat netflik kalau buat youtube kadang macet buat main roblok agak lama koneksinya
顏色: 紫色
Author: 9***6
Date:
Review: ممتاز وحلووووووو🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹شكرا شي ان 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
顏色: 紫色
Author: s***8
Date:
Review: Hi Thank you for my delivery you guys are really good with your jod you do a great job I have a good service I'm more then satisfied 👍💓❤️💛
顏色: 綠色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.