Author: f***r
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Bigger so if you normally size s might be big for you too
顏色: 綠色


M
| Material | ABS |
| Color | Green |
| Length | Medium |
| Pattern Type | Geometric |
| Season | Winter |
| Style | Y2K |
| Texture | Solid State |
| Nail Shapes | Almond |
| Type | Handmade Nails |
| Finish | Glossy |
| Festivals | Other |
| 長度 | 2.5 cm |
| 寬度 | 1.3 cm |
| SKU | sb25090803835855780 |
Brand Name: ROMWE
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/ROMWE-sc-014444992.html
About: 就像一個擁有所有你最喜歡的社交風格的電子商城。 使用您在網上看到並喜愛的 ROMWE 服裝和裝飾,以及您從不知道自己需要的所有深色流行單品,定義你的風格。
Quality: 1127030 people said the quality is very good!
Author: f***r
Date:
Review: Bigger so if you normally size s might be big for you too
顏色: 綠色
Author: l***3
Date:
Review: very nice design and really sticky
顏色: 綠色
Author: L***L
Date:
Review: 很好看!也不會很顯黑 只是很長很大
顏色: 綠色
Author: s***r
Date:
Review: 思ってたより長い 長すぎかも笑 デザインは画像のままでかわいいです
顏色: 綠色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.