
Refurbished Apple IPhone 13 Mini A2481 (Fully Unlocked) 128GB Red (Grade B)
SKU: sw260115100089689769824
Price and availability
NT$7,734
機身內存
128GB
256GB
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

128GB
256GB
| Color | Red-grade B |
| RAM | 4G |
| Interface | Lightning |
| Brand | Apple |
| Model | Apple iPhone 13 mini |
| Screen Size | 5.4" |
| Rear Camera | 12MP |
| Condition | Refurbished |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Phone Battery Capacity | 2400mAh |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | Apple |
| SKU | sw260115100089689769824 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 6202250 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.