
Refurbished Apple IPhone 13 Pro A2483 (Fully Unlocked) 128GB Sierra Blue (Grade A)
SKU: sw260115072529145293628
Price and availability
NT$12,311
機身內存
1TB
128GB
256GB
512GB
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

1TB
128GB
256GB
512GB
| Color | Blue-grade a |
| RAM | 6G |
| Interface | Lightning |
| Brand | Apple |
| Model | Apple iPhone 13 Pro |
| Screen Size | 6.1" |
| Rear Camera | 12MP |
| Condition | Refurbished |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 120 Hz |
| Phone Battery Capacity | 3000mAh |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | Apple |
| SKU | sw260115072529145293628 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 6531735 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.