Author: 8***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 👍
顏色: 白色
尺寸: 均碼

| Texture | Liquid |
| Color | White |
| Type | Sheet Masks |
| Skin Type | Dry |
| 高度 | 12 cm |
| 寬度 | 0.3 cm |
| 長度 | 16 cm |
| 淨容量 | 125 ml |
| SKU | sb2307198909020838 |
Brand Name: SlowSunday
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/SlowSunday-sc-0145821509.html
About: 由可持續和食品級面料製成的精选和高級必需品,注重品質。
Quality: 2836512 people said the quality is very good!
Author: 8***0
Date:
Review: 👍
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: w***9
Date:
Review: 保濕控油: 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: c***1
Date:
Review: 保濕控油: 還沒使用 香味: 希望可以白白的
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: s***7
Date:
Review: 保濕控油: 💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.